Strona główna » Podajniki cylindryczne

Podajniki cylindryczne

Podajniki wibracyjne cylindryczne są wykorzystywane do orientowania detali w precyzyjny i uporządkowany sposób. Powszechnie używane na liniach produkcyjnych sprawiają, że dostarczone materiały opuszczają urządzenie w zorganizowanym ciągu, co znacznie przyspiesza procesy, którym są poddawane. Podajnik wibracyjny cylindryczny jest zbudowany z dwóch podzespołów: napędu i zasobnika. Nieskomplikowana budowa gwarantuje jednak ogrom możliwości wchodzących w zakres automatyzacji przemysłu. Wszystkie produkty przygotowujemy na zamówienie, zgodnie z danymi dostarczonymi przez Klienta, dzięki czemu nasze podajniki wibracyjne sortujące doskonale realizują przeznaczone im zadania.

Podajnik wibracyjny walcowy

Podajnik wibracyjny walcowy

Podajnik wibracyjny stożkowy

 Podajnik wibracyjny stożkowy

Podajnik wibracyjny schodkowy

 Podajnik wibracyjny schodkowy

Podajnik wibracyjny walcowy

Cechą charakterystyczną stożkowego podajnika wibracyjnego jest misa, która ze względu na swoją budowę zwiększa przepustowość dostarczonych materiałów. Dzięki dłuższemu promieniowi garnka powoduje skuteczny rozdział poszczególnych detali na regulowanej bieżni. Można swobodnie skonfigurować jej szerokość oraz opcje do bardzo różnych aplikacji. Pozwala to uzyskać pożądaną precyzję podczas orientowania i podawania zróżnicowanych elementów, oczywiście dostosowanych do założonej pojemności. Takie działanie stożkowego podajnika wibracyjnego jest szczególnie przydatne w branży farmaceutycznej, często wykorzystującej bieżnię zamkniętą. To wygodne rozwiązanie, łatwe do obsługi przez przyuczonego pracownika.

Podajnik wibracyjny schodkowy

Oferujemy podajnik wibracyjny schodkowy o rosnącym promieniu misy, idealny do początkowej orientacji detali. Wyróżnia go większa pojemność niż w przypadku innych zasobników cylindrycznych. Dzięki specyficznej budowie nie pozwala na zakleszczanie się materiałów na całej powierzchni bieżni. Podajnik wibracyjny schodkowy może zostać pokryty wewnętrzną powłoką ochronną PU, która gwarantuje wytrzymałość urządzenia przez znacznie dłuższy czas. Świetnie sprawdzi się do produkcji leków oraz sortowania wyrobów w branży spożywczej. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu!